Чергове засідання Секції УБА з адвокації

В межах Всеукраїнської науково-практичної конференції  Української бібліотечної асоціації 24 листопада 2017 р. відбулося засідання Секції  УБА з адвокації. Захід пройшов в Національній бібліотеці  України імені Ярослава Мудрого, модерували  Шевченко Ірина Олександрівна, президент УБА  та Барабаш Світлана Іванівна, голова Секції з адвокації. Як і було заплановано  пройшло загальне обговорення заходів реалізації Програми УБА з адвокації «Дієва бібліотека – успішна громада!» на 2017– 2021 рр.

Присутні заслухали інформацію про Громадський бюджет-2018 та участь у ньому бібліотек  на прикладі м. Києва.  Доповідь « Дніпропетровська бібліотечна асоціація як центр консолідації бібліотечного співтовариства області»  Тітової Надії Миколаївни, директора Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, голови Дніпропетровської бібліотечної асоціації викликала щирий інтерес аудиторії  і низку запитань практичного спрямування.

А Інна Сергіївна Єфименко, директор Централізованої бібліотечної системи м. Мелітополя, Запорізька обл. розповіла про очевидні успіхи адвокації в своєму місті.

На завершення учасники засідання поділилися враженнями про цьогорічну п’яту Всеукраїнську школу адвокації в м. Заліщики Тернопільської  області, переглянули відео про цю школу, а  Надія Влезько, заст. директора Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського, голова Полтавського ОВ Української бібліотечної асоціації внесла пропозицію по проведенню наступної школи в їхньому регіоні.  За відгуками учасників засідання атмосфера заходу залишила відчуття спільної конструктивної дії в інтересах усієї нашої громадської організації та кожного її члена зокрема.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s