V Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів. День третій

Третій день видався доволі насиченим. Відбулися традиційні дообідні і післяобідні заняття. Ранок розпочався із фізичних вправ.

Після сніданку учні приймали участь у заходах присвячених вшануванню 76 роковин «Заліщицької трагедії», що сталася 5 липня 1941р. Тоді органи НКВС підпалили і скинули в річку Дністер вагони із кількома сотнями людей, підірвавши залізничний міст.

День продовжився із вивчення екологічних проблем району – відвідали бібліотеку у с. Добрівляни та урочища «Обіжево» і «Вільгова» де провели флешмоб «Захистимо Дністер від ГЕС», на підтримку запобіганню екологічної катастрофи. Спорудження ГЕС зруйнує природний ландшафт і річище Дністра та унеможливить розвиток зеленого туризму. Задля демонстраціі альтернативного використання р. Дністер, як туристичного об’єкта, учасники школи взяли участь у сплаві на катамаранах по річці у супроводі мера, то ж учасники мали тригодинне ексклюзивне інтерв’ю з владою.


Післяобідні уроки були проведені у бібліотеці села Синьків, під гаслом «Адвокація від А до Я: Від «помідорів» до…» Провела урок бібліотекар О. Боднар – учні вивчали, як бібліотека сприяє агророзвитку села. Сільським головою В. Костинюком було проведено польові бібліодослідження у с Синьків, на яких учні адвокаційної школи ознайомилися із впровадженням нових технологій у сільській школі.

 

Надвечір Тетяна Якушко провела тренінг зі сторітеллінгу під зеленими кронами

День закінчився дружнім обговоренням можливих напрямків розвитку регіону, зокрема – промоція екотуризму та впровадження альтернативних джерел електроенергії.

 

 

Записи робила Олена Щепіль, зав. сектору Львівської обласної бібліотеки для юнацтва

Фотографувала Світлана Барабаш, вчений секретар Науково-технічної бібліотеки НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” та

Lili Burdeina-Domarad

 

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s