V Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів. День перший

3 липня 2017 р. стартувала V Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів «Адвокація у стилі Еко». Ідея народжена на одній із конференцій у Славську, отримала втілення на Вінниччині, Херсонщині, Миколаївщині, сьогодні продовжується на Тернопільщині.

Працівники Тернопільської обласної бібліотеки для молоді гостинно зустріли учасників. Школярів вітали – директор бібліотеки  Леся Гук, заступник начальника  управління Тернопільської ОДА Марія Гудими. Тернопільську адвокаційну кухню від Тернопільського регіонального відділення ВГО УБА представила заступник директора Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки Галина Польова. Екскурсія обласною бібліотекою для молоді, містом та переїзд до мальовничих Заліщики – таким було перше знайомство із Подільською землею.

Вечір першого дня, ще неформального, але щирого і приємного спілкування розпочався із посиденьок на березі Дністра та першого уроку без дзвоника «Подивіться хто приїхав» – учасники представляли себе, свої робочі  місця та коротко розповідали про екологічні проекти.  Розвінчували міфи про участь в УБА, членами організації може стати будь який працівник бібліотеки, а не тільки керівний склад організацій. Далі буде…

Записи робила Олена Щепіль, зав. сектору Львівської обласної бібліотеки для юнацтва

Фотографувала Світлана Барабаш, вчений секретар Науково-технічної бібліотеки НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s