ІV Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів «Нова хвиля». День 4

Отже, Лазурне, день 4-й, він же передостанній…

День був досить насичений і дуже багатий на події і враження. Як завжди, 4-й день із життя Школи адвокації розпочався з бібліозарядки. а потім нас запросили до Майстерні майстрів, де ми дізнались про досвід роботи від Любові Варюхи з Миколаївської міської ЦРБ ім. Кропивницького, Оксани Ткаченко з Кіровоградської ОУНБ ім. Чижевського.

IMG_3918

IMG_3934

Вікторія Польова представила цікаву презентацію “…За морями все щасливо. В світі ось яке є диво, або з ким приятелюють зарубіжні бібліотеки”. Своїми результатами польових досліджень поділились школярики, які проводили опитування “Літо. Пляж. Бібліотека. Що читають у Лазурному на пляжі”. Дуже всіх порадувало те, що майже всі респонденти читають і є користувачами бібліотек і навіть не одної 🙂.

IMG_3947 IMG_3986

Отже, майбутнє за книгою і читанням!!!! І це вселяє надію…

Друга половина дня у школяриків була дуже насиченою та інтерактивною. Ми провели флешмоб на березі моря, навіть медузи виявили бажання читати 🙂 🙂 🙂 Ото вони вчора так і атакували берег моря, рвались до читання, до книги… відчували… З дітками, які відпочивають у таборі, з піску виліпили символічну книгу, біля якої з радістю фотографувались.

IMG_4263 IMG_4298

А ввечері нас всіх знову покликав дзвіночок… але вже на атестацію… 🙂 . На завершення кожен учасник 4-ї Літньої Школи адвокації отримав сертифікат і невеличний подаруночок-сувенір. приємно…🙂 . Також директор Школи Лариса Лугова зробила персональний бібліоастропрогноз для кожного школярика … 😉. тепер чекаємо на здійснення прогнозу;) .

IMG_4347 IMG_4364

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s