Вінницька влада бере курс на бібліотеки!

29 серпня у м. Вінниці після чотрирьохмісячного капітального ремонту приміщення відновила роботу бібліотека-філія № 11 Вінницької Міської ЦБС.

Перед користувачами бібліотека постала в оновленому вигляді після того, як з міського бюджету згідно зі Cтратегічним планом розвитку бібліотечної галузі м. Вінниці на 2012-2013 рр. було виділено майже 900 тисяч грн. Проведений ремонт включав оновлення даху та фасаду, реконструкцію підлоги, заміну склопакетів, встановлення автономної системи опалення та закупівлю нових меблів.

02(344)

Це єдина бібліотека, яка була відремонтована в мережі, адже в ній навіть не було централізованого опалення і температура взимку сягала 4-6 градусів вище нуля, а востаннє ремонт проводився чверть століття тому.

600-1571

Бібліотека-філія №11 має художньо-естетичний напрям, співпрацює з фотоклубом «Обрій», клубом східного танцю, тут проходять зустрічі з письменниками та художниками. В планах – залучити й ветеранську організацію мікрорайону, представники якої спілкуватимуться з відвідувачами закладу. Бібліотека націлена на широке коло відвідувачів і може обслуговувати людей з обмеженими фізичними можливостями завдяки побудованому пандусу, спеціальній кімнаті для гігієни людей на візках, а в перспективі – і адаптація всієї бібліотеки до потреб фізично-обмежених користувачів.

На відкриття завітав міський голова Володимир Гройсман. «Збереження і розвиток бібліотечної системи сьогодні є вкрай важливим, особливо в епоху технічного прогресу», – зазначив міський голова. В ході екскурсії по оновленій бібліотеці очільник підкреслив, що ця бібліотека має бути прикладом для інших бібліотек міста.

03(319)

Директор департаменту культури міської ради Ірина Френкель зауважила, що на бібліотеку покладена важлива суспільна місія, оскільки вона об’єднує собою два великих мікрорайони міста Вінниці: жителів Свердловського масиву та мікрорайону «Поділля».

Сьогодні бібліотека-філія № 11 обслуговує понад 3200 читачів та має 45 тисяч примірників фонду, забезпечує читачів безкоштовним доступом до Wi-Fi.

Варто відзначити, що міська влада обрала правильний напрямок розвитку культурної сфери міста, залучаючи фінансування до бібліотек.

Марія Сахарова, м. Вінниця

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s