II Літня школа адвокації УБА, 24-30 червня 2013 р. (3,4 день)

Середа,  26 червня

Зранку на загальних зборах було обговорено та створено приблизний план дій з проведення бібліофесту до Дня Конституції України та адвокаційної акції в межах Ярмарки бібліотечних можливостей.

Після цього учасники школи розподілились на робочі групи:

а) фото-, відео-журналістики;

б) відео-монтажу;

в) розробки інформаційної компанії;

г) розробки сценарію заходів;

д) пошуку партнерів.

P1140352

Ідеї фонтанували!….. Одна думка породжувала цілу низьку супутніх пропозицій. Неформальне спілкування, командна робота, взаємопідтримка, креативність та відкритість учасників створили незабутню атмосферу Літньої школи адвокації.

Було вирішено, що польові бібліодослідження «Бібліотека твоєї мрії» передбачатимуть опитування відпочиваючих з метою виявлення бачення про те, якою має бути сучасна бібліотека.

Перші  бібліодослідження були проведені в цей же день і виявили різноманітні погляди, проте всі респонденти додержувались однієї думки про важливість бібліотеки  як основного інформаційного центру громади. Надалі опитування триває.

P1140406

Поряд з цим тренери Ярослава Хіміч, Світлана Барабаш, Оксана Бояринова та Наталя Моісеєва встигали проводити уроки з адвокації, консультувати та приймати активну участь у підготовці адвокаційної кампанії.

Натхнені, створеним відеощоденником, учасники школи виявили бажання створити фільм про Літню школу адвокації – 2013.

Четвер, 27 червня

Інтенсивна підготовка до передбачених заходів змушувала працювати з самого ранку – репетиції, мозкові штурми, написання та остаточна редакція сценарію фільму, пошук та виготовлення реквізитів , підготовка та проведення інформаційної кампанії, бліц-опитування, зйомки.

P1140388

Надзвичайно важливим та в свою чергу не простим виявився пошук партнерів в бізнес-колах. Керівництві пансіонату «Николаев» на чолі з директором Паничем М. В. запропонувало майданчик для проведення адвокаційних заходів в межах Ярмарку бібліотечних можливостей.

Чудову режисерську постановку флеш-мобу та масових заходів створила команда учасників на чолі з Ольгою Шемотою, зав. сектором масової роботи відділу «Соціокультурної діяльності» Національної бібліотеки України для дітей.

Фінал дня приніс вибух емоцій завдяки постановочній відеозйомці, проведеній в межах створення фільму про Літню школу адвокації.

Відеощоденник, що розповідає про третій та четвертий день школи.

Advertisements

1 thought on “II Літня школа адвокації УБА, 24-30 червня 2013 р. (3,4 день)

  1. Пінгбек: Про бібліотеки та бібліотечні акції просто неба-2013 | Блог УБА з адвокації

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s