Дніпропетровщина читає Олеся Гончара

3 квітня  2013 року виповнюється  95 років з дня народження  Олеся Терентійовича Гончара.  Його життя тісно пов’язано з Дніпропетровщиною: саме у Ломівці, що зараз увійшла до складу міста Дніпропетровськ, народився Олесь Терентійович, тут він деякий час навчався, працював над відомими творами, сюжети і герої  багатьох з яких пов’язані з нашим рідним краєм.

З метою відзначення 95-річчя від дня народження великого українського письменника, літературного критика, громадського діяча і талановитого земляка Олеся Гончара Дніпропетровська бібліотечна асоціація вийшла з ініціативою про  проведення в усіх бібліотеках області протягом березня-листопада 2013 року Регіональної кампанії «Дніпропетровщина читає Олеся Гончара».

maket2

Головна мета кампанії – сприяння духовному та культурному розвитку жителів Дніпропетровської області, привернення уваги та формування інтересу до творчої спадщини українського письменника, просування і популяризація його літературної творчості у місцевих громадах шляхом активізації інформаційної, просвітницької діяльності та застосування при цьому сучасних Інтернет-технологій, розширення партнерських зв’язків та встановлення нових змістовних контактів між держаними закладами та громадськими організаціями міста, області, країни з метою збереження і подальшого розвитку кращих традицій вітчизняної культури.

Правлінням Дніпропетровської бібліотечної асоціації підготовлено і розіслано Рекомендації  по проведенню Регіональної кампанії. Під час проведення кампанії будуть використані різноманітні форми бібліотечної роботи: тематичні та літературні вечори, вечори-портрети, вечори-пошани, голосні читання, бесіди, вікторини, літературні години, огляди літератури, літературні конкурси, організовані книжкові виставки та відкриті перегляди літератури. В бібліотеках та за їх межами при проведенні заходів буде використано плакат про Регіональну кампанію, розроблений  ДБА і розповсюджений по області, буклети, фото і відеодокументи.

Популяризація творчості О.Гончара та інноваційні доробки бібліотек будуть оприлюднюватись на радіо, телебаченні, у місцевій пресі, електронних засобах масової інформації.

З метою виявлення знань громади про життя і творчість О. Гончара заплановано проведення вуличних опитувань, відеоінтерв’ювань, інтерактивного спілкування з мешканцями регіону, анкетування і міні-анкетування «Чи знаєте Ви Олеся Гончара?» в бібліотеках, навчальних закладах, громадських організаціях.

У рамках регіональної кампанії всі бажаючі зможуть взяти участь у літературно-художніх конкурсах.

Підведення підсумків регіональної кампанії «Дніпропетровщина читає Олеся Гончара»  відбудеться у приміщенні КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія» у листопаді 2013 року. Найбільш активні учасники отримають нагороди, відзнаки і подарунки від Дніпропетровської бібліотечної асоціації.

Докладніше про кампанію дивіться на сайті КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія» http://www.libr.dp.ua.

Читайте, перечитуйте книги Олеся Гончара разом з нами!

Відкривайте кожного разу щось нове для себе!

Н.М.Тітова, голова Дніпропетровської бібліотечної асоціації,  заслужений працівник культури України.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s