Національна бібліотека України для дітей стає ближчою

З нового 2013 року на ринку онлайнових інтернет-сервісів України з’явився ще один – бібліотечний! Екскурсію до головної дитячої книгозбірні країни можна замовити, не виходячи з дому – заповнити електронне замовлення на сайті бібліотеки.

В сучасних умовах конкуренції за читача – реального й майбутнього – бібліотеки шукають різноманітні шляхи залучення користувача до бібліотеки й читання. Так, у минулому році Національна бібліотека України для дітей запропонувала нову послугу: до вже традиційних групових екскурсій додано індивідуальну – для дитини і родини. Відвідання бібліотеки дитиною разом з батьками або бабусями й дідусями – це чудова можливість зробити його читачем, привчити до Бібліотеки як до комфортного, цікавого й безпечного місця проведення дозвілля.

бібліотека для дітей

І тут лише від зацікавленості та кваліфікації бібліотекаря залежить, наскільки цікаво він ознайомить відвідувача із сервісами й послугами власної бібліотеки, щоб у нього виникло бажання відвідати книгозбірню знову й знову. «Екскурсоводи» НБУ для дітей такою кваліфікацією володіють, тому індивідуальні екскурсії стають все більш популярними й запитуваними.

Можливо, поява такого цілком звичного та добре зрозумілого 20-30-річним батькам нинішніх дітлахів онлайн-сервісу якраз стане тим кроком, що скоротить їх шлях до бібліотеки. Адже для цього треба тільки включити комп’ютер, зайти на сайт Національної бібліотеки України для дітей, вибрати в меню «Замовлення екскурсій»  http://chl.kiev.ua/excursions/ та заповнити електронну форму. Протягом одного робочого дня після замовлення відповідальний бібліотекар зв’яжеться з вами телефоном чи електронною поштою, щоб узгодити деталі та підтвердити замовлення.

бібліотека для дітей

Сподіваємося, цей новий і зручний сервіс ще на один крок зробить бібліотеку ближчою до читача.

Усі послуги та сервіси Національної бібліотеки України для дітей є безкоштовними.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s